align=bottomمدیر روابط‌عمومی پردیس سینمایی هویزه گفت: پردیس سینمایی هویزه در جایگاه سوم به‌عنوان پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین سینما در شش ماه اول سال ۹۷ قرار گرفت. مجتبی فرزانه گفت: طبق اعلام رسمى سیستم فروش مکانیزه بلیت سینماهاى کشور، سینماتیکت؛ پردیس سینمایى هویزه با داشتن 1100 صندلى در جایگاه سوم به‌عنوان پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین سینما در شش ماه اول سال 97 قرار گرفت....

وی افزود: پردیس سینمایی هویزه با اختلاف اندکی نسبت به رتبه دوم سینما آزادی، در رتبه سوم قرار گرفته است.

مدیر روابط‌عمومی پردیس سینمایی هویزه با اشاره به اکران 5 فیلم جدید در پردیس سینمایی هویزه گفت: از چهارم مهر ماه «مغزهای کوچک زنگ‌زده» به کارگردانی هومن سیدی، «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم‌پور، «هشتگ» به کارگردانی رحیم بهبودی فر و «جاده قدیم» به کارگردانی منیژه حکمت در پردیس سینمایی هویزه اکران خواهند شد.

فرزانه اضافه کرد: باتوجه با اکران‌های فیلم‌های جدید در فصل پاییز میزان استقبال مخاطبان بالا خواهد بود و نویددهنده روزهای خوبی برای سینماهای مشهد در سال 97 است. "هزارپا" و "تنگه ابو قریب" جزو پرفروش‌ترین فیلم‌ها در پردیس سینمایی هویزه در تابستان بود‌.

مدیر روابط‌عمومی پردیس سینمایی هویزه خاطرنشان کرد: باوجود اینکه پردیس‌های مدرن سینمایی در مجتمع‌های تجاری افتتاح شده خللی در میزان مخاطب پردیس سینمایی هویزه ایجاد نشده است و همچنان در جایگاه نخست از لحاظ فروش و مخاطب در مشهد و رتبه سوم در کل کشور قرار دارد.

تسنیم در مشهد مقدس