align=bottom
با بهره برداری از پردیس سینمایی ویلاژتوریست مشهد، یک پردیس جدید به ظرفیت سینمایی مشهد افزوده شد. این پردیس سینمایی در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ متر و زیربنا ۴۰۰۰ متر احداث شده که مجموعاً دارای ۱۱ سالن سینمایی با ظرفیت بالغ بر ۱۲۰۰ نفر است. این پردیس ۷ سالن که گنجایش بزرگترین آن ۲۱۷ نفر و کوچکترین آن ۵۷ نفر ، ۳ سالن VIP ، CIPسالن کودک و VR (واقعیت مجازی) را دارا است. وجود سه گیشه، دو بوفه، کافی شاپ، کافه کتاب، غرفه تخصصی پاستیل و شکلات و کافه تراس از امتیازات بزرگ این مجتمع هستند. این پردیس سینمایی با ۱۰۷۵ صندلی از دی ماه ۱۳۹۷ با ۱۲ سالن مجهز سینمایی، واقع در طبقه ی سوم ...
مجتمع ویلاژ توریست آماده‎ی میزبانی از علاقه مندان به سینما است. 

این پردیس سینمایی دارای 11 سالن مدرن شامل 7 سالن مدرن و دو سالن vip و cip و یک سالن کودک است؛ علاوه بر این، پردیس سینمایی ویلاژتوریست مشهد مجهز به سیستم صوت و تصویر دالبی دیجیتال است. این پردیس سینمایی در یکی از مراکز تجاری و تفریحی شهر مشهد احداث شده و قرار است در هفته نخست افتتاح خود 50 درصد بلیت تخفیف ارائه کند.

گفتنی است این پردیس سینمایی با ۱۰۷۵ صندلی از دی ماه ۱۳۹۷ با ۱۲ سالن مجهز سینمایی، واقع در طبقه ی سوم مجتمع ویلاژ توریست آماده‎ی میزبانی از علاقه مندان به سینما است. سالن های هفت و هشت سالن های VIP هستند.سالن نه سالن CIP است.سالن یازده سالن کودک است . و سالن دوازده سالن واقعیت مجازی (VR) می باشد.